Tekstil Çözümleri

Propay Ödeme Teknolojileri olarak geliştirmiş olduğumuz 3 inç yazıcılı Endüstriyel Yazar Kasa ve Yazar Kasa POS çözümlerimiz ile satış süreçlerinin hızlı ve güvenli sonuçlanmasını sağlıyor; işletmelerin müşteri memnuniyetini, dolayısıyla satış ve kârlılığını artırıyoruz.

Propay Ödeme Teknolojileri olarak 2015 yılında Nebim ile başlatmış olduğumuz ve diğer yaygın yazılım firmalarıyla sürdürdüğümüz Yeni Nesil Yazar Kasa, Yazar Kasa POS ve PC POS entegrasyon çözümleri ile yüzlerce kurumsal markanın mevzuata uygun hızlı ve güvenli ödeme almasını sağlıyoruz.

Mağazacılık sektörü için özel olarak geliştirmiş olduğumuz dünyanın en küçük ayak izine sahip 3 inch yazıcılı yazar kasası YK-PS300 ile işletmelere en akıllı ve hızlı perakende çözümünü sunuyoruz.

  • Kullanıcı dostu, akıllı ve hızlı ödeme çözümleri ile müşterilerinizin alışveriş deneyimini hızlandırın ve uzayan kasa kuyruklarını azaltın,
  • Müşterilerinizin ödeme süreçlerini iyileştirerek markanızla arasındaki bağını güçlendirin,
  • Müşteri memnuniyeti, dolayısıyla da satış ve kârlılığınızı artırın,
  • Siz işinize odaklanın, TSM ve bulut sistemiyle sürekli kontrol edilen cihazlarınız kesintisiz çalışsın,
  • Türkiye genelinde yaygın 350'yi aşkın satış ve servis ağı ile 7/24 hizmet ve saha desteği,
  • En doğru çözüme, en az yatırım ile ulaşın.

Propay Ödeme Teknolojileri, güvenliği, sunduğu geniş ürün portföyü, iş ortağının ihtiyaçlarına hızlı ve etkin şekilde yanıt verebilme becerisi, ödeme çözümleri konusunda esnek yapısıyla yeni nesil mağaza içi ödemeler ve ödeme sistemleri konusunda işletmelerin en doğru iş ortağıdır. Yenilikçi mağaza içi ödeme çözümlerimiz ile sektörünüzde fark yaratın.

Ürün Çözümleri

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.