Misafir Ağırlama ve Eğlence

Propay Ödeme Teknolojileri 2013 yılında üretmiş olduğu Dünyanın ilk dokunmatik ekranlı Mobil Yazar Kasa POS’u ve 2014 yılında geliştirdiği TSM Platformu üzerinden yaptığı entegrasyonlarla ilklere imza atmış; misafir ağırlama, eğlence ve HORECA sektöründe hizmet veren çok şubeli yüzlerce markanın ilk tercihi olmuştur.

Propay Ödeme Teknolojileri geliştirmiş olduğu kullanımı kolay, mobil, dayanıklılığı yüksek ve ileri teknoloji ürünler ile sektör standartlarını oluşturmuş, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini yükseklere taşımıştır. Geliştirdiği Yazar Kasa POS’ları, desteklemiş olduğu 19 bankaya ait bankacılık uygulamaları, 6 yemek kartı uygulaması, sadakat uygulama hizmetleri, uzaktan yönetim ve üçüncü parti uygulama platformu gibi müşterilerine pek çok farklı katma değerli hizmet sunarak ödeme sektöründe fark yaratmaktadır.

Bu uygulamaları detaylı stok raporları oluşturma, satış raporu gönderme, mobil çalışan yazar kasalar için mali raporları mükelleflere ulaştırma, istendiği anda konum bilgisini mükellefle paylaşma, çok adetli yazar kasa kullananlarda operasyonlarını hatasız gerçekleştirmeleri için uzaktan terminal yönetimi yapma gibi mükelleflerin günlük hayatını kolaylaştıran birçok özellikle destekliyor.

  • Misafirlerinize istedikleri yerden, mobil ödeme yapma imkanı sunun,
  • Alışveriş deneyimini hızlandırın; verimliliği, hizmet hızını, sipariş girişini ve yemek teslimini iyileştirin,
  • Misafirlerinizin memnuniyetini, dolayısıyla da satış ve kârlılığınızı artırın,
  • Siz işinize odaklanın, TSM ve bulut sistemiyle sürekli kontrol edilen cihazlarınız kesintisiz çalışsın,
  • Türkiye genelinde yaygın 350’yi aşkın satış ve servis ağı ile 7/24 hizmet alın,
  • En doğru çözüme, en az yatırım ile ulaşın.

Propay Ödeme Teknolojileri, güvenliği, sunduğu geniş ürün portföyü, iş ortağının ihtiyaçlarına hızlı ve etkin şekilde yanıt verebilme becerisi, ödeme çözümleri konusunda esnek yapısıyla ödeme sistemleri konusunda işletmelerinin en doğru iş ortağıdır. Yenilikçi, güvenli ve akılı ödeme çözümlerimiz ile sektörünüzde fark yaratın.

Ürün Çözümleri

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.