Bankacılık ve Finans Çözümleri

Propay Ödeme Teknolojileri olarak 2013 yılından bu yana üretmiş olduğumuz 2 farklı Yazar Kasa POS, Bilgisayar Bağlantılı Yazar Kasa ve Android POS ürünleri üzerinde çalışan 19 farklı bankaya ait 150 bini aşkın bankacılık uygulaması ile işletmelere yenilikçi, güvenli ve ekonomik ödeme çözümleri sunuyoruz.

Geliştirmiş olduğumuz Yazar Kasa POS cihazları üzerinde Visa, Mastercard, TROY gibi ödeme firmalarının güvenli altyapı hizmetlerini destekliyor; işletmelere sadakat kampanyaları, indirimler, kampanyalar, temassız ödeme ve puanla ödeme çözümleri sağlıyoruz.

  • Müşterilerinize temassız ödeme, taksitli satış, ödül puan, bonus kazanma uygulamalarını sunun ve sadakat kampanyaları geliştirin,
  • Mobil kullanıma uygun ergonomik tasarım, geniş aksesuar seçenekleri ile yeni bir müşteri deneyimi yaşatın,
  • Müşteri memnuniyeti, dolayısıyla da satış ve kârlılığınızı artırın,
  • Türkiye genelinde yaygın 350’yi aşkın satış ve servis ağı ile 7/24 hizmet alın,
  • En doğru çözüme, en az yatırım ile ulaşın.

Propay Ödeme Teknolojileri, güvenliği, sunduğu geniş ürün portföyü, iş ortağının ihtiyaçlarına hızlı ve etkin şekilde yanıt verebilme becerisi, ödeme çözümleri konusunda esnek yapısıyla ödeme sistemleri konusunda işletmelerinin en doğru iş ortağıdır. Yenilikçi, güvenli ve akılı ödeme çözümlerimiz ile sektörünüzde fark yaratın.

Ürün Çözümleri

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.