Satış ve Servis Noktaları

7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri iletişim numaramız:

0850 222 72 72
Whatsapp destek numaramız: 0533 139 62 07
Mail destek adresimiz: info@propay.com.tr

Bu sayfada listelenen Propay Ödeme Teknolojileri Yetkili Satış Satış Noktalarının kendi internet siteleri dışında kalan online alışveriş sitelerinde Yetkili Satış Noktası bulunmamaktadır.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun uyarınca; bu ve benzeri satış noktalarında yani Propay Ödeme Teknolojileri ve R2 Servis Yetkili Satış Noktası olmayan yerlerden alınan tüm ürünlerde yaşanabilecek üretimden kaynaklanmayan sıkıntılardan (internet sitesinde resmi görülen üründen farklı ürünün gönderilmesi, eksik gelmesi, hasarlı gelmesi ...vb.) E Data Elektronik A.Ş. hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Değerlendirme Formu

Bizlere ileteceğiniz talep, şikayet, öneri ve istekleriniz kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgilerde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz.

Özel Nitelikli Kişisel Veriler: Irk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin ilişkin detaylı bilgilere KVKK Aydınlatma Metni'nden ulaşabilirsiniz.