Akaryakıt ve Benzin İstasyonu Çözümleri

Dünyada ilk kez, ülkemizde 2006 yılında akaryakıt sektöründe Yazar Kasa uygulamasının regüle olması ile birlikte Propay Ödeme Teknolojileri 30 bin Pompa Yazar Kasa üretip işletmelerin kullanımına sunmuş ve akaryakıt sektöründe %40'ın üzerinde bir pazar payına ulaşmıştır.

Müşterilerine daima yenilikçi ve teknolojik ürünler sunan Propay Ödeme Teknolojileri, akaryakıt sektörüne kazandırdığı Self Servis Pompa Yazar Kasa çözümü ile en gelişmiş teknolojilere öncülük etmeye devam etmektedir. Ülkemizde self servis uygulaması ilk olarak 2011 yılında Petline İstasyonlarında devreye alınmıştır. 2019 yılında Asis PSensör kamera plaka okuma sistemleri ile birlikte hem Asis hem de Turpak otomasyon sistemlerine entegre olarak Aytemiz İstasyonlarında kullanıma sunulmuştur.

Türkiye'nin ilk ve tek self servis kullanım onaylı pompa yazar kasası olan YK-3205 S, Türkiye'de yaygın kullanılan tüm pompa modelleri ve otomasyon sistemleriyle uyumlu çalışmaktadır.

Propay Ödeme Teknolojileri satış sonrası hizmetlerde Türkiye genelinde yaygın 350’yi aşkın hizmet ve servis noktası, kaliteli ve hızlı saha çözümleri ile rakiplerinden ayrılmakta ve en merkezi noktalardan en ücra köşelere kadar her yere aynı kalite, hız ve özende hizmet vermektedir.

  • PÖS ürünleri akaryakıt istasyonlarındaki marketlerde yoğun olarak tercih edilmektedir,
  • Araç sahiplerine self servis ödeme yapma imkânı sunun,
  • Ürünleriniz hızlı, güvenilir ve sağlam yapısıyla en zor ortamlarda bile uzun yıllar çalışsın,
  • Alışveriş deneyimini hızlandırın; verimliliği, hizmet hızını, akaryakıt alımını ve ödeme süreçlerinizi iyileştirin,
  • Müşterilerinizin memnuniyetini, dolayısıyla da satış ve kârlılığınızı artırın,
  • Türkiye genelinde yaygın 350’yi aşkın satış ve servis ağı ile 7/24 hizmet alın,
  • En doğru çözüme, en az yatırım ile ulaşın.

Propay Ödeme Teknolojileri, güvenliği, sunduğu geniş ürün portföyü, iş ortağının ihtiyaçlarına hızlı ve etkin şekilde yanıt verebilme becerisi, ödeme çözümleri konusunda esnek yapısıyla ödeme sistemleri konusunda işletmelerinin en doğru iş ortağıdır. Yenilikçi, güvenli ve akılı ödeme çözümlerimiz ile sektörünüzde fark yaratın.

Ürün Çözümleri

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.