E Data Elektronik (Propay Ödeme Teknolojileri)

Sektörünün lider şirketleri arasında bulunan ve AR-GE yatırımlarıyla teknolojiye yön veren E Data Elektronik (Propay Ödeme Teknolojileri), 1985 yılında KDV'nin uygulamaya geçmesiyle hayatımıza giren ve günlük yaşantımızda "yazar kasa" olarak adlandırılan ödeme kaydedici cihazların donanımlarını ve bu cihazlar üzerinde çalışan her türlü yazılım uygulamalarını geliştirmektedir. Şimdiye kadar 15 ülkede, ilgili yasalara uygun cihazları tasarlamış, üretmiş ve sektörün geliştirilmesine öncülük etmiş kuruluşların başında gelmektedir.

Yenilikçi ve ileri teknoloji ürünleriyle tam 38 yıldır
ödeme sistemlerinin öncüsü

38
15
166
2M
600B
300
2000
7/24

15 Ülkede İki Milyondan Fazla Cihaz Satışı

Propay Ödeme Teknolojileri geçen 38 yılda Türkiye'ye özel 90, ihracat pazarları için 76 olmak üzere 166 farklı ödeme kayıt edici cihaz tasarlayıp, üretmiş ve onaylarını alarak işletmelerin hizmetine sunmuştur.

15 farklı ülkede iki milyondan fazla ödeme kayıt edici cihaz satışı gerçekleştiren Propay Ödeme Teknolojileri, Etiyopya'da %40 pazar pazarına sahip olup önemli ölçüde ihracat yapmakta ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Markalarımız

Şimdiye kadar 15 ülkede, yeni nesil yazar kasa, EFT POS sistemleri, Android POS, Pompa Yazar Kasa, Online Yazar Kasa ve çevre birimlerini ilgili yasalara uygun tasarlamış, üretmiş ve sektörün geliştirilmesine öncülük etmiş kuruluşların başında gelen E Data Elektronik, faaliyetlerini Profilo Ödeme Sistemleri adı altında yürütüyordu.

Geçen süre içerisinde faaliyetlerini sadece cihaz satışından oldukça öteye taşıyan E Data Elektronik, geliştirdiği yazılımlar, farklı altyapılarda çalışan özel ürünler, Android POS, Pompa Yazar Kasa gibi inovatif ürünlerin yanı sıra kurduğu hizmet altyapısıyla ödeme sektörünün en önemli oyuncularından biri haline geldi.

Bu yeni yapısıyla sektörün öncülüğünü yapan ve konusunda uzmanlaşan E Data Elektronik, yeni markasını da bu uzmanlık ve ustalık konumuna uygun olarak Propay Ödeme Teknolojileri olarak belirledi.

Geniş Ürün Ailesi

Türkiye'de ve dünyada satış fişi kesen 1 milyonun üzerinde işletme, ileri teknoloji ürünü ödeme kaydedici cihazları sunan Propay Ödeme Teknolojileri'nin bünyesinde yer alan güçlü markaları tercih etmektedir. Propay Ödeme Teknolojileri geniş ürün ailesi ile her işletmenin ihtiyacına uygun çözümler sunuyor.

Türkiye'yi Saran Servis ve Hizmet Ağı

Propay Ödeme Teknolojileri tarafından geliştirilen ve satışı yapılan ürünlerin satış sonrası kurulum ve servis hizmetleri yurt çapında 300 münhasır servis ve 500'den fazla hizmet noktası olan grup şirketlerinden R2 Servis aracılığı ile yapılmaktadır. Türkiye'de 81 il 222 ilçedeki tüm hizmet noktaları üzerinden ürün satışı, arıza, bakım-onarım, garanti ve 7/24 teknik destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Ticaret Sicil Bilgileri

Şirketin Unvanı : E Data Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kuruluş Tarihi : 2000
Şirket Merkezi : İstanbul
Adresi : Bosna Bulvarı Propay Plaza No:148 Çengelköy 34688 Üsküdar / İstanbul
Telefon No : 216 – 461 31 10
Kayıtlı Olduğu Sicil : İstanbul Ticaret Sicil Memurluğu
Sicil No : 438739
Vergi Dairesi : Üsküdar Vergi Dairesi
Vergi No : 7280125904
Mersis No : --
Taahhüt Edilen Sermayesi : 5.900.000,00-TL
Ödenen Sermayesi : 5.900.000,00-TL