Yeni Kurumsal Kimliğimiz Propay Ödeme Teknolojileri

Uzmanlığımızı adımıza yazıyor, ödeme teknolojilerinde zirveye yeni kimliğimizle yol alıyoruz.

E Data olarak geçen 38 yılda, 10'u yeni nesil olmak üzere 166 farklı ödeme kaydedici cihaz tasarladık, ürettik ve hizmete sunduk. Bünyemizde yer alan Olivetti, Profilo, Farex, Telestar gibi güçlü markalarla 15 farklı ülkede iki milyondan fazla satış gerçekleştirdik. Yazar kasa sektöründe açık ara ihracat lideri olduk ve gelişimine öncülük ettik. Bugün artık ürün ve hizmetlerimizle fark yaratan; donanım, yazılım ve hizmeti bir arada tek noktadan sunan bir çözüm sağlayıcısı, kısacası bir “ödeme teknolojileri uzmanı” haline geldik.

Şimdi, gelecekte varacağımız noktayı onurlandıracak, cihaz üretiminin ötesinde tüm hizmet ve ürünlerimizi kapsayan, bizi ve işimizi çok daha iyi tanımlayan bir isim ile yol alıyoruz. Yaptığımız işin uzmanı, ustası olarak artık yeni adımız ve imzamız “Propay Ödeme Teknolojileri”.

Biz Propay’iz.

Çünkü ödeme teknolojilerinin uzmanı biziz.

Yeni Nesil Pompa Yazar Kasa Ürünümüz, Çözümlerimiz ve Yeni Kurumsal Kimliğimizle Petroleum Istanbul'dayız

Türkiye genelinde birçok farklı ilde kurulumları devam eden Yeni Nesil Pompa Yazar Kasa ürünümüzü ve yeni kurumsal kimliğimizi ilk kez Petroleum Istanbul’da duyurmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. 16-18 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda tüm iş ortaklarımızı standımıza davet ediyoruz.
 
Tarih  : 16-18 Mart 2023
Yer     : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Salon : 11
Stand : A110
 
Online kayıt formuna linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Saygılarımızla,
Propay Ödeme Teknolojileri  

Etiket: Propay, Propay Ödeme Teknolojileri

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.